2014 Galibiyetle Başladı

Tekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel Ligi D Grubu’nda Samsun Kuzey Yıldızı Engelliler Spor Kulübü ile karşı karşıya gelen Malatya Kent Konseyi Engelliler Spor Kulübü 67-27’lik skorla yeni bir galibiyete imza attı.

 

Yeşiltepe Kapalı Spor Salonunda oynanan müsabakayı izlemek ve sporculara destek olmak amacı ile Ak Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık’da katıldı. Malatya Kent Konseyi Engelliler Spor Kulübü’nün ilk yarıyı 25-21 önde kapattığı müsabakada Malatya milletvekili Öznur Çalık, devre arasında oyuncularının yanına giderek, onlara moral ve destek verdi.

Çalık’ın tatlılı moral desteğinin ardından sahaya çıkan Malatya Kent Konseyi Engelliler Spor Kulübü, ilk yarının sonundaki 4 sayılık farkı tam 40 sayıya çıkardı ve maçı 67- 27 kazanmayı başardı.

Malatya Kent Konseyi Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Vahap Canpolat, alınan galibiyetten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan Sayın Öznur Çalık’a, her zaman yanımızda olan Genel Sekreterimiz Avukat Ali Yıldırım’a teşekkür ediyoruz” dedi.

 
     
 
     

06.01.2014 tarihinde yayınlanan bu haber 531 kişi tarafından okumuştur.

     
 
 
     
 Genel Sekreter'den

Yazının Devamı

 Sözlerimiz ve davranışlarımız düşüncelerimizin aynasıdır. Bazen toplumsal rollerimiz niyetlerimizi perdelese de nihayetinde kendimizi kâl ve hâl ile ele veririz. Cevherimiz dışımıza sızar ve rengimiz olur.... Devamı

     
 
 
     
     
 
     
     
 
     
     
 
 
     
     
 
     
     
 
     
     
 
     
     
 
 
 
     

Ana Sayfa  |  Haber Arşivi  |    Fotoğraf Galerisi  |  Gönüllü Ol  |  İletişim Formu
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Malatya Kent Konseyi - http://www.MalatyaKentKonseyi.com - Resmi Internet Sitesi
Tasarım ve Kodlama: Malatya Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü