Engelli Basketbol Takımı Hedefine Süper Lig’i Koydu…

Malatya Kent Konseyi Engelliler Spor Kulübü kazanmış olduğu maçlarla zafere doymuyor.

Bedensel Engelliler Federasyonu Bölgesel ligde mücadele eden Malatya Kent Konseyi Engelliler Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı Amasya Gümüş Hacı Köyü Tekerlekli Basketbol takımını deplasmanda 32-61 yenerek yeni bir galibiyete imza attı.

 

Konu ile ilgili yazılı bir açıklama yapan Kent Konseyi Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Vahap Canpolat alınan galibiyetten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Büyük bir mücadele sonunda galibiyeti almaya hak kazanan takımımı ve oyuncularımı yürekten kutluyorum” dedi.

Bir sonraki sezon için şampiyonluğu hedeflediklerini belirten Canpolat, kendilerine destek olan Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a, Malatya Milletvekillerine ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım’a teşekkür ederken, “Kent Konseyi Engelliler Spor Kulübü kısa zamanda oynanan tüm müsabakalarda güzel sonuçlar aldı. Daha güzel sonuçlar alabilmek ve süper ligde oynayabilmek için özellikle ilimizde yapacağımız müsabakalarda tüm kamu kurum ve kuruluşlarının, Sivil Toplum Örgütlerinin ve Malatya’da yaşayan herkesin desteğini yanımızda görmek istiyoruz,” dedi.

Canpolat Malatya’da engellileri spora kazandırmak için çalıştıklarını, spor yapmak isteyen bütün engellilerin bu çatı altında kendilerine yer bulacaklarını söyledi….

 
     
 
     

11.03.2014 tarihinde yayınlanan bu haber 691 kişi tarafından okumuştur.

     
 
 
     
 Genel Sekreter'den

Yazının Devamı

 Sözlerimiz ve davranışlarımız düşüncelerimizin aynasıdır. Bazen toplumsal rollerimiz niyetlerimizi perdelese de nihayetinde kendimizi kâl ve hâl ile ele veririz. Cevherimiz dışımıza sızar ve rengimiz olur.... Devamı

     
 
 
     
     
 
     
     
 
     
     
 
 
     
     
 
     
     
 
     
     
 
     
     
 
 
 
     

Ana Sayfa  |  Haber Arşivi  |    Fotoğraf Galerisi  |  Gönüllü Ol  |  İletişim Formu
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Malatya Kent Konseyi - http://www.MalatyaKentKonseyi.com - Resmi Internet Sitesi
Tasarım ve Kodlama: Malatya Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü