Duyurular

yeni web sitemiz yayında... ( Devamını Oku )

Haberler

Bu Bayram Çocukların ve Çocuklar Sanat Sokağında Eğlenecek

Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Çocuk Meclisi koordinasyonunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Sanat sokağında çocukların kendi becerilerini göstereceği onlarca atölye çalışmasının yanı sıra yine çocukların sahnede sergileyecekleri çeşitli gösteriler için  “23 Nisan Çocuk Şöleni” programı düzenleniyor.

...

devamını oku...

Bir Şair Bir Yazar Tanıyalım Programı Devam Ediyor

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi bünyesinde çalışmalara devam eden Şairler ve Yazalar Çalışma Grubu yerel şairlerimizin tanıtımını yapmak ve şairlerin tecrübelerini diğer şairlerimizle paylaşmak adına başlattığını “Bir Şair Bir Yazar Tanıyalım” programına devam ediyor. Bu hafta düzenlene programın konuğu Kadir Dolaş oldu.

...

devamını oku...

Bu Yarışmaya Katılanlar Ödüllendirilecek

Büyükşehir Kent Konseyi Çocuk Meclisi ve Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş işbirliğinde 28 Nisan – 6 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan “Ah Kudüs” temalı 7. Malatya Anadolu Kitap Fuarı kapsamında Malatya geneli ortaokul düzeyi (5.6.7 ve 8 sınıf) öğrencilere yönelik “Ben Yazar Olsam” konulu ödüllü kompozisyon yarışması düzenleniyor.

...

devamını oku...

‘FARKLI OLANLA BİRLİKTE YAŞAMAK’

Malatya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığına bağlı Engelliler Koordinasyon Şube Müdürlüğü ile Kent Konseyi Engelliler Çalışma Grubu organizasyonuyla hayata geçirilen ‘Farklı Olanla Birlikte Yaşamak’ projesi kapsamında Cumhuriyet Anadolu Lisesinde bir program gerçekleştirildi...

devamını oku...

;