Duyurular

yeni web sitemiz yayında... ( Devamını Oku )

Haberler

Söz Küçüğün Programının Konuğu Vali Ali Kaban

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Çocuk Meclisi, çocuklar ile kentin yöneticilerini bir araya getirerek, çocukların kent ve yönetim ile alakalı merak ettikleri hakkında cevap bulmak, kentin ekonomik, sosyal, sanatsal, kültürel kimliği hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak ve çocukların gelecek tasavvurlarında yöneticilerin örneklik teşkil emesi amacıyla “Söz Küçüğün” konulu bir proje başlattı.

...

devamını oku...

Gazetecilikte Fotoğraf Sunumu Konulu Söyleşi Programı Düzenlendi

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi İletişim Paylaşım Çalışma Grubu tarafından düzenlenen “Gazetecilikte Fotoğraf Sunumu” konulu söyleşiyi programına Basın İlan Kurumu (BİK) Malatya Şube Müdürü Nihat Abacı katıldı. Söyleşiye Büyükşehir Kent Konseyi fotoğrafçılık kursu öğrencilerinin yanı sıra Valilik Basın Yayın Müdürü Halil İbrahim Kılıç, Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyet Başkanı Kemal Deniz, Gazeteciler Raşit Kısacık, Alişan Hayırlı, Dijital Fotoğrafçılık Kursu Eğitmeni İletişimci Ramiz Akar, çok sayıda basın mensubu ve basın emekçisi katıldı.

...

devamını oku...

Büyükşehir Kent Konseyi’nden Zeytin Dalı Harekâtına Destek

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Çocuk Meclisi ve Kadın Meclisi üyeleri Türkiye’nin Afrin’e yönelik başlattığı “Zeytin Dalı Harekâtını” desteklemek adına basın açıklaması yaptı. Kadın Meclisi ve Çocuk Meclisi üyeleri, vatan ve bayrak sevgimizi sembolize eden üstünde ay yıldız ve İstiklal Marşı’nın birer kıtasının yer aldığı kıyafetler ile vatan ve millet sevgisine vurgu yaptılar.

 ...

devamını oku...

;