Duyurular

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi, kadınları bilinçlendirmeye yönelik yapmış olduğu çalışmalara aralıksız bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda “Empati ve İnsan İlişkileri” konulu bir konferans düzenlendi. ( Devamını Oku )

 Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Malatya Kent Konseyi’nin birlikte organize ettiği ‘Sağlıklı Yaşam İçin Birlikte Yürüyeceğiz’ sloganıyla başladığımız ‘Otomobilsiz Yaşam Günü’ projesi 23 Eylül Pazar günü gerçekleşecektir.    ( Devamını Oku )

Malatya Kent Konseyi 8.Olağan Genel Kurulunda “Kent Konseyi Başkanı ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyelerinin Seçimi, Malatya Şehir Gönüllüleri Meclisinin Kurulması, Kent Konseyinin Meclisleri ve Çalışma Gruplarının Revize Edilmesi ”gündem maddeleri görüşüldü 

( Devamını Oku )

Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Malatya Kent Konseyi Genel Sekreterliği işbirliğinde düzenlenen “Sivil Toplum Akademisi” programı konferansları aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Sivil Toplum Akademisi programının dördüncü konferansında “Sivil Toplum Kuruluşlarının Yapısal Analizi” konusu ele alındı. ( Devamını Oku )

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Malatya Kent Konseyi Engelliler Çalışma Grubu ve

Engelliler Koordinasyon Şube Müdürlüğü organizasyonunda Muharrem Ayı dolayısıyla Sanat

Merkezinde Aşure konulu bir programı düzenlendi.

    ( Devamını Oku )

yeni web sitemiz yayında... ( Devamını Oku )

     
Fotoğraf severler "Karma Fotoğraf" Sunumu ve Söyleşisinde Buluşacak

Fotoğraf severler "Karma Fotoğraf" Sunumu ve Söyleşisinde Buluşacak

Malatya Kent Konseyi Fotoğraf Çalışma Grubu olarak, fotoğraf eğitimleri ve sunumları devam ediyor.Digital Fotoğrafcılık eğitimleri kapsamında Malatya Kent Konseyinde her hafta perşembe günleri saat 17.30 ile 19.30 saatleri arasında Fotoğraf Sanatçısı Ramis Akar tarafından eğitimler veriliyor.

Fotoğraf tarihi, fotoğraf sunumu, fotoğrafcılığa giriş, fotoğraf makineleri, objektif konularında eğitimlerin yanı sıra zaman zaman kursiyerlere sahada uygulamalı olarak fotoğraf çekimleri yapılıyor.Digital Fotoğrafcılık eğitimleri kapsamında fotoğraf okumaları ve fotoğraf severler tarafından fotoğraf üzerine sunum ve söyleşilerde gerçekleştiriliyor.

Malatya Kent Konseyi Fotoğraf çalışma grubu bu hafta İnönü Üniversitesinde öğretim üyesi ve Fotoğraf Sanatçısı Tuncay Özdemir'i Fotoğraf Müzesinde 19 Ocak 2023 - Perşembe günü saat 18.00'de misafir edecek.

;